Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok....

8 hetes kismama vagyok. Terhesseg elotti honapban, sot meg a fogantatas idejen is antibiotikummal kezeltek. Lehet valami baja a babanak? A doki azt mondta, hogy nem biztos, hogy art, mert meg csak egy pici sejt volt akkor. En azert felek egy kicsitt.

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy különösebb gondot okozna. Azt szokták mondani, hogy a terhességnek abban a szakaszában amikor még nem tudunk róla, nincs vele kapcsoltunk, így nem jut át semmi ilyesmi a baba szervezetébe.
2009. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg 7 hetes terhesen is antibiotikummal kezeltek, a kórházban, a nőgyógyászati osztályon, mert valami húgyúti fertőzésem volt. Még kérdeztem is dokit, hogy nem lesz semmi baj, azt mondta rá, hogy akkor szerintem adnának?

Szóval biztos nem lesz semmi baj.

2009. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
még olyan korai terhességben ha sérül a baba,akkor elmegy a terhesség
2009. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mint az egyik előttem szólót is, engem is kétszer kezeltek a terhességem alatt antibiotikummal. A babának nem lett semmi baja, mert az orvosok csak olyan antibiotikumot adnak, amiről tudják, hogy biztonságos. Én nem tartom valószínűnek, hogy a terhesség előtti és fogantatás alatti antibiotikum kezelésed bármilyen hatással is lenne a babádra, szóval ne aggódj!
2009. febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!