Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól olyan erős a rúgás,...

Mikortól olyan erős a rúgás, hogy esetleg fáj?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok és nagyon élvezem amikor mocorog. Olyan jó érezni, de még nem elég erős... olyan kis ártatlan, pedig már 3-4 hete érzem. Nektek hogy volt?
2008. febr. 3. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 hetes vagyok és kb. 2 hete nagyon erőseket rug a kisfiam, de pár napja nem is rugások ezek hanem erősebb mozgások. A térdét és a könyökét nyomkodja kifelé, az elég kellemetlen, meg is tudom fogni. Élvezem, mert olyan minha játszana velem, kicsit kellemetlen mikor hirtelen csinálja, de hát már most kialakult egy szeretet köztünk így azt mondom szerintem ezt is lehet élvezni, főként , hogy tudom jól van.
2008. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Első Babánkat várom 22 hetes vagyok 13 hetes és 6 napos voltam mikor először megmozdult. A 18-19 héttől már indőnként akkorát belém rúg a pici lány, hogy a szavam is eláll. Jó érzés nagyon!!!:)))))
2008. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hetem van hátra, de még sosem okozott fájdalmat a kislányom.
2008. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 nap van hátra nagyon erőseket rug de nem mondanám hogy fáj, inkább nagyon jó érzés érezni.
2008. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem függ a fájdalomküszöbünktől is,ami mindenkinek más!Ugyanazzal az erővel megszorítasz két női kezet,lehet az egyik fel sem veszi,míg a másiknak már nagyon fáj!
2008. febr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!