Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hónapomban vagyok és...

9. hónapomban vagyok és rettenetesen izgulok és félek a szülés miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok már nemsokára itt a nagy nap a picihez de rettenetesen félek a szülés miatt. Mit tegyek vagy milyen lesz? Amúgy már úgy görcsöl a hasam hogy az nem igaz.
2011. márc. 2. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg lazítani, nem olvasni terhestörténeteket, nem gondolkodni rajta.

Kikerülni úgyse tudod, meg visszacsinálni sem.

2011. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az első hozzászólónak! Nem lesz semmi gond,ne parázz, mert az nem segít! Ha olyan kórházban szülsz, ahol lehet kérni epidurált, mindenképp kérj! Én azzal szültem és fantasztikus emlék a szülés, pedig nagyon alacsony a fájdalomküszöböm és én is nagyon féltem. Minden rendben lesz, majd meglátod. Felesleges előre izgulni.
2011. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Egy gyerek se maradt még bennt.

Lazíts agyilag és segíts a dokinak majd csináld amit mondd.


Ne kiabálj vajúdás és kitolás alatt akkor nem fogy el az erőd.


Ja és ne félj!

2011. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha jól esik, hangoskodhatsz is, nekem bevált (gondolj a nyögdécselő teniszezőnőkre), ahogy neked jobban esik majd!

DE! Most még ne gondolj a szülésre!!!

2011. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

szia, sztem minden szülés előtt álló nő átmegy ezen, még a többedszer szülők is. úh ez normális. a rossz hír az, hogy vsz nem lesz egy sétagalopp, de hidd el, amikor már benne leszel, nem izgulni fogsz hanem koncentrálni és el fogod viselni a fájdalmakat. a jó hír, hogy amikor kibújik a baba, akkor hirtelen minden fájdalom elszáll és te leszel a legboldogabb ember a világon, amikor először kezedbe adják. próbálj ez utóbbi gondolatra összpontosítani. :)

könnyű szülést kívánok neked!

2 éves 2 hónapos kislány anyukája és 14 hetes km

2011. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok képzeljétek most fojt el a magzatvizem a férjem nemsokára itthon lesz és megyünk a kórházba. köszönöm amiket írtatok igyekszem betartani őket csak az a baj hogy úgy zihálok hogy az nem igaz. szerintetek van valami baj mert egy kicsit vérzek is. nem tudom hogy ez normális e. a hasam meg rángatózik.
2011. márc. 2. 16:02
 7/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Sok sikert neked! A vérzés normális, tágulsz. Tényleg kérj epit és nem lesz rossz élményed! Gratula! :)) Majd írj mi volt!
2011. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindjárt itt a férjem. csak az a baj hogy messze dolgozik szerinted mit csináljak? alami csillapító vagy valamit tudsz ajánlani mert már a földön fekeszem négykézláb és nagyon zihálok. el sem tudom mondani mennyire fáj. attól félek hogy nem ér ide időben és egyedül kell megszülnöm. szerinted baja lesz a babának ha visszatarom?
2011. márc. 2. 16:15
 9/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Visszatartani nem tudod, ha jönnek a tolófájások. De ezek még "csak" a normál fájások. Hány percesek? Jól vedd a levegőt, próbálj a végére gondolni!
2011. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Láttam ma is írtál az oldalra választ. Mizu veled, nem szültél meg? Vagy a kórházból netezel? :)
2011. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!