Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 héttel a szülés után szeretk...

9 héttel a szülés után szeretkeztünk először újra a férjemmel, de rettenetesen fájt, nem is sikerült teljesen behatolnia. Aggódom, mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Mi sikosítót használtunk.Nekem kb 6-7 hónapig fájt.A babánk most lesz egy éves.Kb egy hónapja nem használunk síkosítót.Sok mindent nem lehet kezdeni vele.A párodnak egy darabig nagyon finoman kell csinálnia.Kell idő a regenerálódáshoz.
2010. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

A legjobb gyógyszer a türelem, mi a férjemmel szülés után 4 hónappal tudtunk szeretkezni, előtte egy rémálom volt, hiába volt gyengéd nekem fájt, tiszta görcs voltam, 4 hónap telet el mire tudtam élvezni az együttlétet. Sok türelemre és gyengédségre van szükséged és nem lesz semmi gond.

12 hós kislány anyucija:)

2010. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
természetes szülés átka ugye.
2010. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak a természetes szülés átka.Nekem császárom volt és most hogy eltelt majdnem fél év mindig fáj néha,de nem olyan vészes MÁR...!!!
2010. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
érdekes,nekem is csáaszárom volt(sajnos),de a 6hetes kontroll után már alig vártam és nagyon jó volt az együttlét.
2010. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem se fájt császár után 6 héttel.
2010. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is császáros voltam, 1 éves a kisfiam és MÁR nekem sem fáj, DE!!!! szülés után hónapokig azt hittük, h szűz vagyok még :) Amúgy ez is a hormonok "játéka", függetlenül attól, h ki hogyan szül.

Nálunk is a síkosító volt a jó megoldás.

2010. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem meg hüvelyi szülés után 6 héttel nem fájt.


Egyébként jellemzően hormonális és nem szeri oka van. A síkosító, amit fent ajánlottak, az segíthet a hüvelyszárazságon (ez normális szülés után, emiatt lehet kellemetlen császár után is) lehet csak ez a baj. ÉS türelem, sok gyengédség, hosszabb előjáték a párod részéről.

2010. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

próbálkozzatok még óvatosan.Ha később is rossz lesz akkor fordulj orvoshoz.Nekem is ez volt a baj, a párom nem tudom teljesen behatolni.Az orvos mondta,hogy túl szűkre lettem össze varrva. Most majd írhatják mások,hogy ez milyen jó. De nekem műteni kellet.

2010. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia.

igen, sajnos szülés után sokunknak az " első" együttlétek tudnak negatív meglepit okozni.én is azt hittem, hogy sosem leszek a régi.aztán pár hónap alatt rendbejöttem valamennyire,de "gyakrolni" kellett.:-)))

2010. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!