Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek róla, hogy...

Mi a véleményetek róla, hogy Geréb Ágnes díjazottja lett az Évtized kedvencei szavazásnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Én örülök neki, mert tisztelem a munkájáért.
2011. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2011. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Én rá szavaztam, elismerem a munkáját, az emberközeliségét. Pedig én aztán nem szülnék itthon!
2011. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem lepődtem meg. Egy ilyen országban, ahol a Barátok közt, meg a Való világ a vezető műsor...Mennyire értelmesek itt az emberek...Nemde? :D
2011. márc. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy a díj nem a személyének szólt, hanem annak az "ügynek", amit képvisel.
2011. márc. 3. 08:24
 6/7 TKI Ibolya ***** válasza:

Az ügyet és a személyt nem lehet külön választani.

Szerintem sajnálatos hogy ilyen ember is kaphat bármilyen díjat.Én kíváncsi lennék annak a kismamának a véleményére akinek a babája miatta halt meg!Semmilyen díjat nem adnék oda olyan embernek aki ellen eljárás folyik.

De tudjuk ebben az országban bármit lehet tenni semmiért nem kell komoly felelősséget vállalni!

Mélységesen csalódott vagyok!

2011. márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezért gondolom, hogy az ügynek szólt, és nem neki.
2011. márc. 3. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!