Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb magzatvédő...

Melyik a legjobb magzatvédő vitamin? Szülés után is kell szedni amig szoptatás van? Vagy ti miket szedtetek, szedtek a terhességi időtőkben .10hetem van még hátra mi a kötelező és a legjobb amit kell szedni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak elevitet szedhetek abban nincs jód.

az ára is jó 100 db-osat szoktam venni eü kártyára.


előző babával nem szedtem szoptatás alatt most fogom.

2011. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak az elején szedtem Gravidát. Most 13+5 hetes vagyok, azt mondta az orvosom, nem kell tovább szedni, írt fel vas tablettát (amiben van még folsav is). Nekem azt mondta, ha rendesen táplálkozom, ennél nem kell több.
2011. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.Én Eurovit kismama vitamint szedek,nem drága és nincs tőle semmi bajom.Én szedni fogom még szoptatás alatt is:-).

A kisfiammal Elevitet szedtem,nagyon szorulásom lett tőle,és sokat émelyegtem is,az nekem nem vállt be.Az Eurovit igen!Próba cseresznye,kinek mi jön be.

Üdv

24hetes pocakos

2011. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!