Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszket a mellbimbóm. Ez...

Viszket a mellbimbóm. Ez normális?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok és ha hozzáérek, akkor vakarnom kell...Találkozott még valaki ilyesmivel?
2011. márc. 4. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem van hogy egyfolytában viszket, meg tudok örülni tőle, volt hogy sebesre vakartam magam! :S


egy 16 hetes kismama

2011. márc. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

őőőő...nem tudom :))


de nekem is sokat szokott :))


23 ht km

2011. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első terhességemmel nem viszketett...azért furcsa most...

De jó, hogy írtatok, így legalább tudom, hogy másnál is előfordul, tehát kb normális...

Amúgy nem látszik semmi rajta, csak viszket...

Az első terhességemkor mondta a nagymamám, hogy edzem meg a mellbimbóm egy törülközővel szoptatásra. Egy kicsit elhanyagoltam, amit meg is bántam a kisfiam születése után...

Most legalább megedződik majd..:)

2011. márc. 4. 08:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem konkrétan a mellbimbóm, hanem az egész mellem viszket. Az első babámnál semmi ilyen nem volt, de már észrevettem, hogy a második terhességem szinte mindenben különbözik az elsőtől. Egy egyforma van bennük, hogy problémamentesek, szerencsére :-)

20 hkm

2011. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 haramia ***** válasza:
Sziasztok! A dm-ben lehet kapni Babylove mama terhességi csíkok elleni olajat, amit hasra, fenékre, combra, mellre lehet masszírozni és nemcsak a csíkok ellen jó, hanem nekem teljesen elmúlt tőle ez a mellviszketés, és megnyugodott tőle a bőr ott ahol már agyonvakartam, szóval csak ajánlani tudom! Jó babavárást!
2011. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!