Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol viszket a mellbimbom?

Mitol viszket a mellbimbom?

Figyelt kérdés

egy hetem van meg a nem vartig , ket eve probalkozunk babaval , minden vizsgalaton tul vagyunk mindkettonkel minden rendben sajnos meg sem sikerul . jovo honapba keszulunk inszemre , nekem a melleim mindig nagyon szoktak fajni peteerestol mensiig , most viszont egyaltalan nem fajnak csak rettenetesen viszket a mellbimbom .

azert itt kerdezem mert kismamak velemenyere lennek kivancsi , koszi elore


2010. márc. 18. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
hát lehet egy enyhébb gombás fertőzéstől is. ez még nem kifejezetten terhes tünet, ha erre gondoltál. ha mindkettőtöknél minden rendben van, akkor lehetséges, hogy lelki okok miatt nem jön össze a baba. érdemes lenne talán kicsit ezirányban vizsgálódni.
2010. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon viszket a mellbimbóm, bár én már 29 hetes vagyok, de még csak 2 hete kezdődött. De sztem lehet gyanújele a terhességnek, bár ha még van egy heted ez elég korai tünet lenne. De nagyon szurkolok! Majd írd meg , hogy mi lett.
2010. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is viszket, ma teszteltem pozitivat ugyh sztem lehet jel, de én 10 napos késés után vagyok

drukkolok

2010. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!