Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok....

18 hetes kismama vagyok. Mikor érdemes elmenni 4D-re?

Figyelt kérdés
Jövőhéten (03.10) megyünk a genetikai uh-ra, és utána vmikor szeretnénk elmenni 4D-re. Mikor érdemesebb, mikor látszik legjobban a magzat?
2011. márc. 4. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

legjobban a 25 hét körül érdemes a 30.-ig mert ott amúgy is van egy nagy szünet a terhesgondozás nem csinál uh-t

és még nem túl nagy a baba.

2011. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 25 hetesen voltam, nekem nagy élmény volt, mert már nem volt nagyon pici, de még nagy sem. Igazi babás arca volt már akkor.

Nekem azt javasolták, hogy ha mozizni akarok, akkor a 24-28. hét között a legjobb.


Kislányom így nézett ki akkor:

[link]

2011. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második, tényleg nagyon aranyos a pici babád ezen a képen, nagyon jól sikerült :D Remélem nekünk is legalább ilyen jól fog majd sikerülni.

Vicces, de az apuka nem igazán rajong a 4D-ért, én erőltetem, hogy menjünk el, mert nagyon szeretnék egy ilyen jellegű emléket róla. Azt mondja, hogy szerinte "félelmetes" a 4D, én meg csak mosolygok rajta :D:D

2011. márc. 4. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a 24. héten voltunk, és nagyon nagy élmény volt, szerintem mindenféleképpen érdemes elmenni. Én is linkelek képet a kisfiunkról.

[link]

2011. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én párom ugyanezt mondta annak idején, hogy a 4D félelmetes:)) Mégis 2x voltunk a terhességem alatt. Igaz, először 15 hetesen azért, mert meg akartam nyugodni, hogy minden rendben a picúrral(kórházban voltam asztmával). Aztán én is a 25. héten, akkor tényleg nagyon jól látszik már minden!

2011. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!