Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22+5-hetes kismama vagyok!...

22+5-hetes kismama vagyok! Rettenetesen kivannak dudorodva a viszereim a lábamon:- (Mit lehet kezdeni vele? Gumiharisnya? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
Kihez forduljak?
2009. febr. 18. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Jót tesz a váltott hideg-melegvizes zuhany, almaecetes borogatás, higitva meg is ihatod, kompresszios harisnya, ezt gyógyászati segédeszköz boltban szerezd be, sok C-vitamin, mikor pihensz felfolcolt láb.

Ne ácsorogj sokat és ne lógasd a lábad ha ülsz.

Remélem fog használni, egyébként ezzel a belgyógyaszaton, azon belül is az angiologián foglalkoznak.

Jobbulást!

30+4

2009. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, felpolcolt.
2009. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én használtam vadgesztenye krémet (Biomed, Venal), ami kifejezetten visszérproblémákra van. Gyógyszertárban, drogériában megtalálod. Szerintem érdemes kipróbálni, hátha javul.
2009. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem aranyérrel voltak elég durva problémáim,ami ugye szintén visszér.Nálam már semmilyen házi praktika és gyógynövényes,homeopátiás gyógymód nem vált be.

Mindenféleképpen beszélj az orvosoddal,biztos megpróbál segíteni.Azt tuti megmondja,milyen szakorvoshoz kell ilyen esetben fordulni.Nálam ez az általános sebészetet jelentette,de a Te esetedben ez valószínűleg más lesz.

Amit nekem felírt a sebész,és tőle függetlenül a nődokim is,egy Detralex nevű érvédő gyógyszer,amit kismamáknál visszér kezelésére szokás adni.Ezt írják a tájékoztatóban:

Gátolja a vénák tágulását,és növeli a hajszálerek ellenállását.Az alsó végtag idült vénás elégtelenségének kezelésére ajánlott.

Nálam végül ez vált be.Ami biztos,hogy fordulj mielőbb orvoshoz,mert ahogy nő a pocid,a lábaidra is egyre nagyobb teher nehezedik,főleg a végén.

Remélem tudtam segíteni!38 heteske

2009. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!szép babavárást!
2009. febr. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!