Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok és még egy...

18 hetes vagyok és még egy grammot sem híztam sajnos. Más is volt/van így?

Figyelt kérdés
Sőt az elején 4 kilót a rosszullétek miatt leadtam, abból kb.1,5 jött csak vissza. Az orvos is csodálkozott. Baj lehet? Egyébként is vékony vagyok, nehezen hízom, de már nagyon szeretnék. Sokat mondjuk nem eszem, mert nem igazán kívánok semmit.
2009. febr. 18. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, általában mindenki hízott, max. ezért csodálkozott az orvos, nem azért mert bajt jelent. Én 16. hét után kezdtem hízni, nővérem vmikor félidőben (akkor kezd el ténylegesen súlyra gyarapodni a baba).
2009. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 23. hétig 1,5 kilót híztam csak, és nem azért, mert koplaltam. Ilyen alkatok vagyunk. De be fog ez indulni, ne aggódj. :)
2009. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az elején én is fogytam két kilót és kb a 18. hétig csak az jött vissza, most 25+3 hetes vagyok és négy kiló van rajtam szóval félidőtől kicsit beindul.

2009. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 20. hétig egy kilót sem híztam. Most a 30. után már 10 kg van rajtam. Nem baj, ha eddig nem híztál, attól még a babád szépen fejlődik.
2009. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggodj.En most vagyok a 22 hetben de meg csak 2,5 kg van rajtam.A dokim azt mondta h ez nem problema,raadasul a babam mar most oriasi uh szerint.Egyszeruen ilyen alkat vagyunk.Nekem is igazabol csak a pocakom van,de hatulrol nem latni h terhes vagyok.Az elejen en is etvagytalan voltam az allando emelyges utan.Amugy szedsz terhesvitamint?Mert nekem az segitett.
2009. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!