Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megéreztétek helyesen a...

Megéreztétek helyesen a babátok nemét? Kisfiút érzek, de kislányt szeretnék.

Figyelt kérdés

Megéreztétek helyesen a babátok nemét?

Én az előző kettőt megéreztem és Az is lett.

Most úgy érzem, hogy kisfiú, de kislányt szeretnék, így bizonytalan vagyok és a Baby sem mutatja magát.

Veletek hogyan volt?


2011. márc. 4. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

3.gyerekem van, mindháromszor kislányt vártunk, de legbelül az elsőnél és harmadiknál a kezdetektől éreztem hogy fiúk.

A lánynál is éreztem hogy lány.

És be is jött, aztán 16-18-20 hetesen be is igazolódott hogy jól éreztem.Nekem még a tüneteim is mások fiús és lányos terhességnél.

2011. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél megéreztem,hogy fiam lesz...a másodiknál kislányt éreztem egészen a 36.hétig mig meg nem mutatta a fütykösét.
2011. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem. Igazából talán azért, mert nem is gondoltam bele. Az uh-kon is mindig azt kérdeztem meg, hogy rendben van-e minden, megvan-e mindene, meg hasonlók. Amikor 18 hetes voltam, megkérdezte a doki, hogy tudom-e, hogy kisfiam lesz. Na, ez olyan meglepetésszerűen ért, mintha lett volna még legalább 4 másik verzió :-))) MInden jót és nagyon boldog babavárást!
2011. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem éreztem-lányom született.Most szinte tudtam, hogy kisfiú-igazam lett.

37km

2011. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem, a másodiknál még nem tudom, hogy bejött e.
2011. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Kb a 10. héttől érzem, hogy fiam lesz. Eddig úgy néz ki, hogy igazam lesz. Most 27 hetesek vagyunk.
2011. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon lányt éreztem el se tudtam volna képzelni hogy más lesz és kiderült hogy kisfiú!!úgyhogy nekem szar a megérzésem
2011. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, megéreztem. Pedig az orvos a 30 hétig at mondta kislányt lát, de én kisfiút "vártam". Teljesen biztosat nem tudott mondani az orvos, kis szemérmes volt a picim, csak mikor megszületett tudtuk meg a biztosat. :) A 30.héten mondta az orvos, hogy valószínű kisfiú, és azt is mondta, hogy amit megéreznek a kismamák az úgy is van. ;)
2011. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első babámról csak 37 hetesen tudtam meg, hogy kislány lesz. De végig Lilinek hívtuk.

Most a második babát várom, nála azt éreztem, hogy kisfiú lesz. A 18 hetes UH-n igazolódott is.

Nálam működött a megérzés.

2011. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddig mind a négyszer mellé lőttem! Ennyit az anyai megérzésről... Kíváncsi leszek az ötödikre... :-)
2011. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!