Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó heteket taposó kismamik...

Utolsó heteket taposó kismamik! Megéreztétek a tegnapi-mai frontot?

Figyelt kérdés

Az én hasam alja tompán fájt, néha begörcsölt, egész nap pulzált, lüktetett, húzódott, összehúzódott, kiengedett szinte megállás nélkül, közben a baba meg sem állt, de az is lehet, hogy a méhem dolgozott annyira, hogy nyomta őt össze meg ide-oda..?


Ti is éreztek ilyesmiket? Ez normális? Ez valami keményedés? Vagy a baba mozog? Valami extrém méhtevékenység? Folyamatosan??? Nem árt a babának?


Félelmetes volt sokszor, néha már azt hittem, itt az idő, de nem történt eddig semmi.


38+2 hetes kismami


2011. máj. 15. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az éjjel én is azt hittem, hogy indulunk szülni. Fájt a hasam, görcsölt, keményedett, rosszul is voltam. Aztán elmúlt. Pedig örülnék ha már kint lenne a kis lurkó. :) 37Hkm
2011. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is uyan ez volt. 37 hetesek vagyunk. Be is majréztam, hogy ebből szülés lesz. Pedig nagyon várom már, hogy kint legyen, mert iszonyatosan kellemetlen érzés napról-napra, csak szerdáig minden napra be van tervezve valami, amit nagyon fontos lenne elintéznem! :) Úgyhogy remélem csak utána akar már kijönni! :)
2011. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is pont szerdára beszéltem meg vele, hogy kijöhet :-) De már most sem bánnám, már nagyon szeretnék vele találkozni!!!

És tényleg elviselhetetlen ez a két napja tartó intenzív nemtudommi. Orvoshoz azért nem mennék még, végül is nincs baj, ugye?

2011. máj. 15. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez az időjárás az oka mindennek és természetes:) Főleg, hogy többen is írtak ezzel kapcsolatban:) Véleményem szerint jóslófájások.

Vasárnap éreztem én is a derekamban pici húzódó érzést, aztán elmúlt, tegnap nem görcsölt a pocim, viszont alul mégis olyan tompán fájdogált. Ma reggel óta úgy szintén volt ez a "fájás",pont ma kellett menni Nst-re és az asszisztens hölgy mondta is, hogy vannak fájásaim, látja:) Volt, amikor jött egy keményedés is,éreztem a pocimat is, de elmúlt. És az elmúlt 2-3 napban olyan aktív volt a Pici, hogy egyszer már a férjemnek mondtam, hogy beszéljen a lányával:)

Egyébként, nem tudom miért, (lehet akkor is a frontok) de nekem volt már olyan a 30 és 33.hét körül, hogy 1-2 hétig abszolút nem történt semmi rendkívüli. Viszont utána volt egy nap, amikor megállás nélkül keményedtem. Éreztem alul az összehúzódásokat, görcs nem volt, de így is félelmetes volt. Viszont másnap már telejes rendben volt minden. Érdekes.:)


Boldog babavárást!:)


38. Hkm:)

2011. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:-)

Neked is boldog babavárást!

2011. máj. 17. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!