Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, akinek nem...

Van olyan kismama, akinek nem várt előtt egy nappal volt mindjárt megjön érzése, és hogy annyira enne valamit de azt se tudja hogy mit (nekem ez mindig a mensi előtt van) és mégse jött meg? Hanem babás volt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem!! :)

Mondjuk 2. baba, de az is gyanús jel volt, hogy hiába ettem, mindig éhes voltam. A tesztnek már úgy mentem neki, hogy el kell mennem dokihoz sürgősen, ha nega.....:D

2011. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem így volt. Már nagyon vártunk babára, a nem várt mensi előtti napon már sírtam is, hogy lehetek ennyire szerencsétlen, hogy megint nem jött össze... vasárnap lesz 18 hónapos a kisfiam :)
2011. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele,nem akar összejönni a második baba,pedig nagyon szeretnénk kistesót a 2 és fél éves kislányunk mellé.És ha most se sikerül,akkor doki.

Ma reggelre még nem jött meg,általában ilyenkor reggel már arra ébredek,hacsak megint nem volt késői peteérésem.Mindig 28 napra pontosan jön meg,csak a múlt hónapban a 34.napra.

2011. márc. 5. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!