Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes leszek és már reggel...

27 hetes leszek és már reggel óta fáj a jobb oldalam a köldökömnél! Ugy érzem mintha a babám befordult volna mert fenn érzem a lábait rugni! Lehet hogy azért fáj mert nyom valamit? Néha levegöt is nehezen veszek!

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

28 hetes vagyok most, és nálam is vannak olyan tünetek, hogy néha a levegőt nehezen veszem. Főleg, ha a hátamon fekszem. Az előző terhességemnél viszont pontosan ezeket éreztem, mint te, csak nekem egy kicsit föntebb fájt, a bordámtól egy kézfejnyire. Akkor mondtam is a dokimnak, -mert én is megilyedtem nagyon, hogy mi lehet ez- és azt mondta, hogy ilyenkor már elég nagy a baba ahhoz, hogy nyomjon bizonyos szerveket, s valószínűleg attól lehet. Én aztán sajnos végig éreztem ezt, de szerencsére nem minden nap :-)Elég kellemetlem, tudom...

De innentől kezdve már előfordulhatnak más kellemetlenségek is, pl gyomorégés és emésztési zavar, mert a teljes gyomor-bélműködés lelassul, ennek következtében a gyomor és a nyelőcső izmai ellazulnak, és az emésztősavak bekerülhetnek a nyelőcsőbe és a szájba.

Mindenesetre említsd meg szerintem feltétlenül a dokinak!!!!

Üdv.! Egy másik kismami

2009. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!