Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lehet gond? Ma reggel a...

Nem lehet gond? Ma reggel a kislányom hasba rúgott. Nem középen hanem jobb oldalt. Egy picit középre. Ugye nem lesz baja a tesónak? 9+6 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja,a magzatvíz felfogta az ütést:)
2010. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Megnyugtattál! Kicsit kibuktam.....
2010. jan. 19. 07:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam ahogy feküdtem a hátamon tévéztem fogta magát és térddel ráugrott a hasamra:S:S:SHálistennek semmi baj nem lett !
2010. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem minden kismamával megtörténik, akinek van nagyobbacska gyerkőce. Nálunk is megtörtént nem egyszer, sőt rengeteget cipeltem is a nagyot, aki akkor már úgy 16-17 kiló volt. Nem lett a tesónak és nekem se semmi bajunk. Egyébként a pici nagyon védett helyen van odabent, nagyon nagy traumára van szükség, hogy a burok megsérülhessen. A méhet úgy képzeld el, mint egy vízzel töltött többrétegű lufit, amiben egy halacska úszkál! A lufit nyomkodhatod, ütögetheted, a halacslát akkor se tudod megnyomni, megütni. Szóval, nyugi!
2010. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a nyugtatást!! Segített!!!
2010. jan. 19. 08:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond. Engem a férjem ütött kb. ugyanott hasba véltelenül álmában, és semmi baja nem lett a picinek.

7 hetes kisfiú anyukája

2010. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!