Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok türelmetlen?...

Csak én vagyok türelmetlen? Miért nem érzem még mozogni a babát?

Figyelt kérdés
14 hetes km vagyok.Második gyerek.
2011. márc. 5. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ikerterhesként kb a 16. héttől éreztem nagyon bizonytalanúl.
2011. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a 4.babát várom,és "csak"a 16.héten kezdtem őt érezni!Ne legyél türelmetlen!Nem kell mindent elhinni amit olvasol,vagy mások mondanak!Megkérdeztem a dokimat,hogy érezhetem-e babát 14 hetesen?azt mondta ha hiper érzékeny vagyok akkor igen!Gondolj bele a baba 14 hetesen kb:10cm és 45g!Bocs de ezt nem oktatásnak szántam csak mosolyogni szoktam akik már első babánál 12-13 hetesen azt mondják,hogy érzik a babájukat mozogni!
2011. márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 17+5 napos vagyok, első babámat várom és még mindig nem érzem a mozgását. Egyre jobban aggódom, remélem nincs gond, mert csak 10 nap múlva megyek dokihoz.
2011. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andrea1987 ***** válasza:
Ne légy türelmetlen,bár én első babámat várom 20 hetesen éreztem elöször.Ne aggódj nem mindenki egyforma!Az hogy valaki12-13 hetesen érzi a mozgást azt én se hiszem el.
2011. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is egy kicsit furcsa a 12-13 hét. A lányomat kb. 18 hetesen éreztem először.

Köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!