Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inszemináció után mikor?

Inszemináció után mikor?

Figyelt kérdés
Inszem után hanyadik napon teszteltetek pozitívat? Én ma vagyok a 25. ciklusnapon, az ovu utáni 11. napon, mellem nagyon fáj, mint még soha, hasam az inszem óta görcsölget, a 6. naptól éreztem erős szúrásokat a hasam alján. Most teszteltem Pregmasens 25-ös érzékenységű tesztel. Negatív lett. Lehet ebből még pozitív? Nektek hogy volt?
2011. márc. 7. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 18. napon volt az inszem, és a 29 . napon lett pozitív a tesztem . De az intézeti teszt volt, és 10 es érzékenységű. Sztem még simán lehet Neked is 1-2 nap múlva pozitív. Nekem az inszem utáni pár nap voltak görcseim, az utolsó héten már minden úgy zajlott mint bármelyik másik mensinél. Szorítok! 18 hetes kism.
2011. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 16. napon volt az inszem, és rá 13 napra lett halvány pozitív eredmény.

Bár már lehet későn írok, már biztos tudod is az eredményt.

12 hetes km

2011. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen tudom. Nem sikerült.
2011. márc. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!