Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így nagy pocakkal milyen...

Így nagy pocakkal milyen pózokban szeretkeztek? Mennyire kívánjátok a szexet?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, már nem mennek az akrobatikus mutatványok :))) Nektek mi az, ami nagy pocakkal a legjobban bejön(bejött)?? Illetve mennyire kívánjátok a szexet?
2011. márc. 7. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!25 hetes vagyok eléggé nagy a pocim és nem kívánom annyira a szexet de aktus akkor is van kb 2 naponta baba elött minden nap volt nekem a kutyapóz ami bejön és megy a többi annyira nem meg ha én vagyok felül tehét a lovagló póz de az hogy a párom legyen felül az már rég óta nem megy monduk ő ezt nem bánja annyira mert szereti magát kényeztettetni üdv 25 hetes km
2011. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok,a terhességem alatt nagyon kívánom az együttlétet,még mindig!Hátulról véghezvihető még,elölről már nem a pocak mérete miatt.
2011. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én meg pont,hogy nem kívánom.Vagyis,mikor a párom itthon van Csehországbol hétvégente,ritkaság már,h megkívánom a szeretkezést,és már a 32.hétben vagyok.Ez engem elkeserít,remélem,hogy nem marad igy!!!
2011. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ooo... És a férjed/párod hogy bírja?
2011. márc. 7. 21:56
 5/11 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok.Két napja még előről csináltuk,de azthiszem ez volt az utolsó ilyen pózban,mert eléggé akadályozott a nagy hasam,hátulról viszont egy hete eléggé fájt,nem tudom miért,úgyhogy nem tudom mi lesz :( magát a szexet annyira nem kívánom,viszont az orgazmust nagyon.
2011. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi többnyire hátulról szoktuk csinálni, de hétvégén már az sem esett jól, utána nagyon megfájdult a derekam.

Nekem is elég nagy már a pocim, úgyhogy más póz nem nagyon jöhet szóba, max még oldalról...


24+5 hkm

2011. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
hát nehéz...de engem csak az csesz fel,hogy mi nok ennyi problémán esunk át,mig a férfiak haldoklanak ha 1kis náthát kapnak,vagy ne adj Isten tokonrugják oket.Míg mi,a terhesség alatt nem ihatunk,nem cigizhetunk,nem ehetunk ezt-azt,tele vagyunk minden tiltással.Persze ez visszajon,ha majd meglátom a kicsinkom arcát,vagy mosolyát...De még a szeretkezés oromét is elveszik tolem?! ezt már nem nyelem le!!!!!!!
2011. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok a 28. hét végén, és egy hete érzem azt, hogy nem nagyon kívánom a sex-et :( ez szörnyű :(

Kb. két héttel ezelőtt meg "hisztiztem", ha a párom fáradt volt... Remélem szülés után vissza jön az "étvágyam" :)

2011. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én meg megorulok,ha nem jon vissza az átvágyam. kb....
2011. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én most a 38 héten vagyok, de már 3 hete nem szeretkeztünk. A férjem nem hajlandó. Tény hogy mindketten úgy élvezzük ha egymás felé fordulhatunk, de még orális szexet se akar. Nagyon zavarja a baba, aki tényleg mocorgott az utolsó aktusnál, és nekem is légszomjam volt. Most gyakorlatilag ki kell bírnom még két hónapot ha jól számoltam :(

Napi 2-3-ször kielégítem magam, de az nem lohasztja le a vágyat.

2013. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!