Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran szeretkeztek a...

Milyen gyakran szeretkeztek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Változott valami, mióta terhes lettél?

Kort írjatok légyszi! Köszi!

31/Nő


2011. jan. 20. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Változó volt, mindkét terhességemnél.

Kezdeti hetekben az állandó hányinger miatt nagyon keveset, a vége fele elővigyázatosságból nem, illetve úgy voltunk vele, hogy "már mégse..." :)

Szóval, úgy 2 hónapos koromtól "újra", a 7. hónap végéig.

Első terhességemnél 24 voltam, másiknál 27.

28/N (férjem 33) :)

2011. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
31 vagyok, masodik terhessegem.Ugy a 20. hetig heti 2x szeretkeztunk,aztan azota heti 1x.En sokkal jobban elvezem mint elotte.Elso terhessegem 2 eve volt,akkor a 30.hettol mar nem szexeltunk,mert gorcsolt m indig a hasam.Sokkal jobban feszengtem az elsonel,most mindent lazabban fogok fel es elek meg.
2011. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Az első trimeszterben folyton hánynom kellett, rosszul voltam, és állandó kimerültséggel küzdöttem. Így abban az időszakban nem túl gyakran. Utána egészen a 29. hétig heti 2-3 alkalommal, de a 29. héten elkezdtem nyílni, és óvatosságra lettünk intve. Így maradt a heti egy.

Mostanában már szabad a szex, csak az a baj, hogy estére elfáradok, bekeményedik kicsit a pocim is, és az nem kényelmes. De amikor reggel nem kell a férjemnek dolgozni menni, na akkor mindig van szex (hetente kb.2-szer), mert reggel mindig jól vagyok. :)

35 hetes kismama

2011. jan. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Heti 2-4 alkalom között van. Inkább apán múlik, nem rajtam. Sokat dolgozik és hamar el tud este aludni... :( De próbálkozom :) 25/L 39 hetes
2011. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

első gyereknél 26 voltam. semmi panaszom nem volt a terhesség alatt. 0. héttől a 38. hétig havi alkalommal kb 2-3 alkalommal beértük.

második babával zavartalan terhesség. 28 éves voltam. 0-36. hétig. semmi nem változott a szeretkezés terén, max a kényelmetlenebb pozitúra.

2011. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

En nem voltam hanyos, az elso trimeszterben sokszor voltunk egyutt, aztan amikor megmozdult a baba, kenyelmetlennek ereztem a helyzetet, mire hozzaszoktam a gondolathoz, addigra mar nott a pocim is, akkor mar apa erezte furanak az egeszet, ugyhogy az utolso 2 trimeszterben osszesen 2 alkalommal voltunk egyutt.

25/N

2011. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Heti egy nekem bővem,még sok is. Nem mindíg van hozzá hangulatom,7 után már majdnem alszom. Teljesen elszállt a libidóm,de az összebújás jólesik. Apa meg van,hogy 6-kor ér haza. Ezért inkább hétvégén vagyunk együtt délután. Néha sikerül 2 alkalommal.
2011. jan. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Eleinte még heti , max 2 alkalom volt, de nekem annyira lecsökkent a libidom hogy nagyon nehezen tudtunk engem rávenni az összebújásra. Valahogy nem tudom elengedni, hogy ott van bent a kisbaba, akit meg kell védenem. Volt, hogy még kedvem is volt, de egyszerűen nem ment. Most olyan 2-3 hetente 1x van, sajnos. Előtte nem volt gond a libidommal, remélem majd ez is visszaáll.

32 hetes 28 éves

2011. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én veszélyeztetett voltam előző vetélés miatt, úgyhogy nagyon ritkán voltunk "úgy" együtt. Talán összesen 5 alkalommal a pocakos időszak alatt. Viszont egyéb más módon kényeztettük egymást természetesen, csak nálunk maga az aktus maradt ki.

29/Nő

2011. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok:)12. hétig heti 1X szeretkeztünk, a páromon vettem észre,h túlaggódik miattunk. Azóta visszatértünk a heti 3 alkalomra, és én kivirultam:). Remélem sokáig bírjuk, mert én jobban élvezem, mint valaha.:)
2011. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!