Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok! A...

33 hetes kismama vagyok! A méhszájam 1 ujjnyira nyitva van és teljesen meg is van rövidülve. Mind ez 2 hét alatt történt 2 hete még 3000-es voltam. Meddig tudom még kihúzni szigorú pihenés mellett?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, akár végig, pihenj és pihenj, minden jót
2009. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából megjósolhatatlan, de a pihenést betartva akár túl is hordhatod.
2009. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szigorú pihenéssel és gondolom az orvos írt magnéziumot, No-Spa-t, akkor sokáig. Nekem az első terhességgel 35 hetesen volt ilyen egyik hétről a másikra, 38.hétig délben napi 1 órát feküdtem és csak magnéziumot szedtem, 38 héttől semmit és 40+6 naposan megindították a szülést, mert ugyanabban az állapotban voltam, mint a 35 hetesen. Pihenj és vigyázz Magadra!
2009. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a 32.héten pár nap leforgáa alatt lett 1100 -as méhszájam.Én folyamatosan fekeüdtem a 36.hétig.Most már a 38.héten vagyok és várom a kicsi fiam,hogy kibújjon.Úgyhogy nyugi,ne stresszelj,pihenj,pihenj....!!!!!
2009. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!