Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Az...

5 hetes terhes vagyok. Az orvosom Pimafucin hüvelykúpot írt fel, mert folyásom volt és enyhe égő érzés a hüvelyemben. Bátran használhatom?

Figyelt kérdés
2008. febr. 4. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Mindenképpen használd, mert sokkal kevesebbet ártasz vele, mintha nem használnád. A fertőzés nehogy bajt okozzon a babádnak! Ha a dokid azt mondta, hogy használd, akkor tedd is azt, hidd el ő tudja, hogy mi a jó nektek!!!

Persze néhányan azt mondják, hogy az első 3 hónapban nem lehet használni semmit, de nem hiszem, hogy akkor ők sem használnák, ha muszály lenne nekik.

Sajnos nekem is volt a terhességem alatt fertőzésem és én is hüvelykúpot + krémet használtam rá és egészséges gyermekem született!!!

2008. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az orvos írta fel, akkor mindenképpen használd. Én Canestent használtam, és abba az volt írva, hogy terhesség esetén ne használjuk az aplikátort. A kúp pedig hamar feloldódik, a babód pedig úgyis biztonságban el van zárva :-)
2008. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En a 12.heten hasznaltam a kupot meg a kenocsot is(nekem akkor igy irtak fel,candida miatt),es semmi baja nem lett a babanak(most 31 hetesek vagyunk). Ha az orvosod irta fel bizz benne! Kellemes babavarast!
2008. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem is mindenkeppen hasznald,mert attol,h nem teszed nagyobb baj lehet.

Es nem hiszem,h az orvos felirna,ha tudna h evvel a babdnak artana,ellenkezoleg azta karja ,h semmi baja /bajotok/ ne legyen.

Bizz az orvosodban.

Gratulalok a babadhoz

10 hetes kismama

2008. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia , én is ugyanezt a kúpot kaptam, igaz 12 hetesen.Nyugodtan használd, ha nem tennéd hosszútávon az rosszabb lenne,kezelni kell a fertőzést.Erről a kúpról írták, hogy bátran adják kismamáknak, mert soha semmilyen káros hatása nem volt.Jobbulást

15 hetes kismama

2008. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!