Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten hüvelytablettát irt...

Canesten hüvelytablettát irt a doki fel tegnap amit este el is kezdtem használni? De semmi nem jött ki ma se folyás se turo állagu valami? Ez baj? Használhatom a következöt ugyan ugy? Vagy meg kell várni a távozását? 28 hetes pocak

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megvárni. Lehet, hogy egy pisilés alkalmával kijött, csak nem vetted észre.

Folytasd ugyanúgy a kezelést. Ilyesmin nem kell fennakadni.

2011. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem lesz gond ha nem jött ki és ráteszem az ujjat?
2011. jan. 12. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy kijött, csak nem vetted észre (sajnos nagy tapasztalatom van a témában).

De nem lesz gond :)

2011. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is használtam ilyet, és nekem is nehezen jött ki, mert sztem eléggé kemény állagú nehezebben olvad más kupokhoz képest, de ennek ellenére ugyanúgy folytattam és nem volt gond. Amugy sztem is pisilésnél jön ki!
2011. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!