Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észre lehet venni, ha elhal a...

Észre lehet venni, ha elhal a magzat? Megszűntek a terhességi tüneteim és a pulzusom is nagyon alacsony! Orvoshoz jövő héten megyek! 10 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy??érzel görcsölést, vérzés?mert 11-12 hét körül akinek volt terhességi tünet annak is elmúlik, nekem is elmúlt minden akkorra...
2009. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja 10 hetes vagy...akor ha nem görcsölsz vérze nincs baj sztem
2009. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni! Nekem annak idején görcsölt a hasam, másnap elmentem dokihoz, ott azt mondták szedjek magnéziumot, mivel nem véreztem. Nem mondták, hogy baj lenne. Beutaltak UH-ra, hogy pontosítsák hány hetes terhes vagyok, mivel nem tudtam pontosan az utolsó menzit. UH-n közölték, hogy már nem dobog a szíve...


Ha nincs görcs és vérzés, akkor szerintem nem lehet baj. Legalábbis ezzel nyugtasd magad. A terhességi tünetek elmúlhatnak maguktól is!


Szorítok neked, hogy ne legyen baj!


Boldog babavárást!

2009. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az egész terhességem alatt azt vallottam,h inkább 100x feleslegesen orvos,mint 1X baj legyen...Ha tudsz nézesd meg magad,attól fogsz úgy is teljes mértékben megnyugodni...Az amúgy,h nincs már terhességi tüneted, normális.
2009. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia!én is ezidőtájt tettem fel ezen az odalon ezt a kérdést.ne aggódj,habár most én azon aggódom ,hogy nem nagyon érzem mozgolódni.hidd el mindig van valami,de alapvetően csak pozitívan szabad gondolkodni!

22hetes

2009. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a vetélés és a pulzusod száma nincs összefüggésben. hogy a tünetek megszűntek nem utal közvetlen arra hogy nem él a magzat. a tüneteket a hormonok okozzák igy ha a baba el is megy amig nem ürül ki a szervezetből a tünetek fennállnak. ezt mindenki elfelejti.
2009. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ohhhh....a 10. hétre már simán megszűnhetnek a tünetek! Van olyan, akinek nincs is semmi tünete! A mázlisták! :)

Ha nagyon aggódsz, menj dokihoz, de szerintem semmi baj nincs!

Próbálj nem stresszelni, mert azzal ártasz a legjobban! Minden jót!

25 hetes kismami

2009. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még a 10. hetet sem töltöttem be! Sajnos rengeteget idegeskedem, más okból kifolyólag és azóta múltak el a tünetek is! Ezért félek, hogy esetleg nem úgy fejődik a babám, mint kellene! Görcs volt, vérzés nélkül!
2009. febr. 19. 13:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz! Nekem volt vérzés, de akkor még élt. Rá 2 hétre visszatért a mensis görcs,- onnantól már nem élt.

Persze a legveszélyesebb, ha vér van, addig, amíg az nincs, addig csak pozitívan, de menj dokihoz még ma!

2009. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj jövő hétig az orvossal.Én a 11.héten mentem down-kór szűrésre és ott mondták,hogy már nem él a babám.Nem éreztem semmi vetélési tünetet.Se görcsöt se vérzést semmit.Mihamarabb keresd fel a dokidat vagy az ügyeletes kórházat,mert ha baj van akkor esetleg még tudnak segíteni,és az idegeskedés csak ront a helyzeten!
2009. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!