Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha eddig nem lettek terhessegi...

Ha eddig nem lettek terhessegi csikjaim a hasamon, attol meg lehet a köv hetekben?

Figyelt kérdés
35. Hetet toltom penteken
2011. márc. 8. 18:54
 1/7 anonim válasza:
Természetesen megtörténhet. Nagyban függ a pocak növekedési ütemétől és bőr rugalmasságától. Ha a növekedést a bőr nem tudja követni, a bőr berepedezik és megjelennek az ezüstös terhességi csíkok. Ha eddig még egy pici repedés sem történt, nagy esélyed van arra, hogy nem is lesz, ha nem hízol hirtelen az utolsó hónapban. Erre figyelj és nem lesz semmi probléma. A terhességi csíkok eltüntetésére ma már a kozmetikusok igen jó eredménnyel dolgoznak, erre ők tudnak majd tanácsot adni, ha mégis.....
2011. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a 39. héten repedt meg a bőröm a köldökömnél. Nem túl nagy, nem feltünő, de a szülés előtt pár nappal történt. :(
2011. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!! Nekem nem repedt... Megvan az esély, hogy mégis kireped, de reménykedjünk, hogy nem fog :)
2011. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a 37. héten repedt meg az oldalam :(
2011. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi a valaszokat! Majd kiderul, de nem fogok belehalni ha lesz csikom. :) elso baba es otot szeretnek, ugyhogy vmikor ugyis lesznek. :)
2011. márc. 8. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szülés után 3 héttel lettek csíkjaim...mikor ment össze a pocim. pedig addig egy darab sem volt...reméltem megúszom őket, de hát nem...
2011. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem az utolsó 3-4 hétben jöttek a csíkok. 40+1 napra szültem
2011. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!