Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+4hetes vagyok, most jött...

13+4hetes vagyok, most jött meg a labor, egy kicsit aggódom mert a vér kép ugyan rendben, de vizeletben van eltérés. Mire utalhat? Babának remélem nem lesz baja?

Figyelt kérdés

Vizelet üledék Vvs :12 a max 2.

vizelet üledék Fvs :13 a max 5.

baktérium: nálam 2996,a max.1000

Szérum Mg,nekem 0,72 a minimum 0,75

Szérum Fe nekem 27,9 a maximum 26

koleszterin 7,28 a maximum 5,20

HDL koleszterin nekem 2,22 a max 1,80

hugysav 99 a minimum 178

LDL koleszterin nekem 4,51 a max 2,58


Segítsetek elemezni ezeket az értékeket légyszi!


2009. febr. 19. 15:17
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem az eredményeken szereplő intervallumok a normál értékek.

És hogy most kismama vagy ezek jelentősen túlléphetnek az értékeken.

Legelábbis nekem ezt mondta egy orvos ismerősöm.

sztem annyira ne aggódj!

2009. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok a fehérvérsejt a vizeletben( nem magas a vérnyomásod? méresd meg!!!), kevés a magnézium és sok a vas.

Baktérium van a vizeletben, amire gondolom kapsz majd kúpot.

A koleszterinnel vigyázni kell, diétázz egy kicsit, ami nem azt jelenti, hogy ne egyél, hanem kevesebb zsírosat.

A hugysavra egyél egy kis csoki és kakaót az felviszi.

2009. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A vizeletben a sok baktérium attól is lehet, hogy nem középsugaras vizeletet vittél.Nekem is ez sokáig okozott gondot, mire vki felvilágositott ,hogyan is kell vizeletet venni..(reggel pisilsz egy kicsit majd megtörlöd és utána mehet az üvegbe a többi..:):)Nekem ezt ajánlották és azóta nincs baci a vizeletemben.:)
2009. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!