Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babára nézve mi a veszélyesebb?

Babára nézve mi a veszélyesebb?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, 2 hete volt egy nap rózsaszínes vérezgetésem, azóta szerencsére semmi. Amióta tudjuk hogy baba van, azóta nem élünk nemi életet, mert volt már egy vetélésem.

Doki most nem tiltott el, igaz szóba se jött a dolog.

A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mi árt a babának, ha belülről "piszkálnak", vagy az orgazmus?

Már jó lenne együtt lenni, csak nem tudom, hogy árt-e a babának vagy nem.

Tudtok ebben segíteni?


2011. márc. 9. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A szexnél alapból az orgazmus árt. Mindkét fél orgazmusa. A nőnél a méhösszehúzódások miatt, a férfinél pedig az ondót tartalmazó hormonok miatt lehet veszélyes.
2011. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt kellene tudni, hogy mitől volt a vérzésed, rendesen bevérzésed volt, vagy csak "menstruáció"(van akinél előfordul terhesség alatt.

Nekem is volt 6 hetesen egy kis vérzésem, akkor az uh-on látszott, hogy van egy kicsi bevérzésem, ezért a doki mondta, hogy 2 hétig hanyagoljuk a szexet, sok pihenés, és utána ha következő uh-on minden rendben, akkor lehet nemi életet élni. Így is volt, és a terhességem 36. hetéig nem is volt semmi probléma a szexel, akkor is csak annyi, hogy el kezdtem kinyílni, így a fertőzés elkerülése végett nem szexeltünk.

2011. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom mitől volt. Az UH alapján doki azt mondta, hogy van egy 3mm-es bevérzés, vérlebeny szerűség, és lehet, hogy az szakadozik. Azt mondta egy hét múlva menjek vissza, tehát 50%, hogy mi lesz. Akkor csak 4.6 mm-es petezsákot látott üresen.

Egy hét múlva visszamentem, akkor derült ki, hogy amit ő bevérzésnek nézett, ami akkor 3mm volt, az most 4.6 mm, és az is egy petezsák, tehát ikrek. Viszont abban még szikhólyag nem volt. A másik petezsák meg 8.1 mm lett, és abban 2.8 mm szikhólyag, de crl még nincs.

Jövőhéten kell visszamennem, akkor derül ki, hogy mi van a babákkal, fejlődtek-e, és megmaradt-e a másik...

Szerencsére vérzés nincs, sőt egyéb tünetem sincs. Olyan, mintha nem is lennék terhes... Ez aggaszt is, de remélem nincs baj bent. Addig örülök míg görcs és vérzés nincsen...

2011. márc. 9. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se éreztem sokáig,h terhes lennék :) !!!Bezzeg a végén a hatalmas pocakkal...
2011. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a szülés előtt volt egy vetélésem. És amikor másodszor sikerült a baba , szülésig elhanyagoltuk az együttlétet. Nagyon nehéz volt de nem mertem kockáztatni. Főleg hogy az egyik ismerősöm pont emiatt vetélt el 4 hónaposan.
2011. márc. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!