Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 hetes kismamik! Vettetek...

19-20 hetes kismamik! Vettetek már babakocsit?

Figyelt kérdés
mit vettetek eddig?
2011. márc. 10. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
babakocsit még nem vettünk,mert még nem tudjuk,h milyen nemű lesz,de már van bölcsőnk,hordozónk,meg kaptunk sok babaruhát...
2011. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia én 22 hetes vagyok de még nem vettünk semmit,mert még lakásfelújítás lesz hamarosan és majd utána utolsó hónapokban fogunk bevásárolni!
2011. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Eddig megvan a kórházi csomag jelentős része még betétet és hálóinget kell vennem.


a babakelengye megvan 80-as méretig .- 2. baba lesz-


a babakocsinkat meglátjuk jó lesz-e ha nem majd veszünk amikor pár hetes lesz addig nem.


a babasarok 80% készen van


eddig 32.000,- költöttünk úgyhogy egész jól állunk kb. még ugyanennyit kell majd mert hordozóból új kell annyira rossz minőségü volt az első gyereké.


21+5 kismama

2011. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerencsénk volt mert a 13. hét óta tudjuk a nemét..



21+5-hetes voltam.

2011. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pár ruhácskát vettünk még csak és megvan a kiságy is, alig fér el, mert kaptuk és nem készültünk még el a babaszobával. Sok cuccot fogunk kapni, ezért bem aggódok, a babakocsi lesz kb az utolsó, azt majd a reálhozamomból vesszük meg.
2011. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én 21 hetes vagyok, már mindenünk megvan, de csak azért mert 2.baba ;-)


Amúgy az elsőnél ilyentájban vettük meg a babakocsit, unisex színben.

Kiságyat pár héttel később, a bútort a párom csinálta.

A hordozót az internetről rendeltük, kb. a 30.héten. Ruhákat pedig úgy, hogyha mentünk valahová és megtetszett valami, akkor megvettük - cirka a 16.héttől a végéig.

Az apróságokat (kiskád, sterilizáló, cumi, pelenka stb.) a "végére" hagytuk, de a 33-35.hétre már mindenünk megvolt, babaszoba is készen, ruhák kimosva, kórházi csomag összekészítve.

2011. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi szerencsére a kiságyat úgy kapjuk és valószínűleg babkocsink is lesz, így azokat nem vettünk.

Első baba, már néhány ruhácskát vettünk neki, nem sok mindent, mert mindenki babonás errefelé. Ma vettem meg a hálóinget és a papucsot is a kórházba. Még van jó pár dolog ami hiányzik.


19hkm

2011. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi ajándékba kaptunk nővéreméktől. Még nem tudjuk, hogy lány vagy fiú, lényeg,hogy egészséges legyen. Egyébként már majdnem mindenünk megvan, csak a babaszobához most álltunk neki.

19 hetes kismama

2011. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Első babát várók!Hol tároljátok a babakocsit?
2011. márc. 10. 18:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Én első babámat várom. :) Nekünk elfér a babakocsi a kiságy mellett, bár elég szűkös. Viszont mi nem vettük meg olyan korán sőt, azon gondolkodtam, hogy a születés után fogjuk (pont születéskor jön még egy fizetés), de végül belefért az anyagiakba, csak azért vettük meg születés előtt.
2011. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!