Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit vettetek...

Milyen babakocsit vettetek babátoknak és hol?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Bambinoworld, Teljesen új babakocsit, a vaterán. Angliából hozzák be, mielőtt megvettem meg is tudtam nézni, de rendelésre lehet csak kérni.

Bambinoworld.com on meg is tudod nézni,nagyon szuper.

35 km

2010. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Haberkorn babakocsit a kikában.
2010. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Graco ultima Travel system-et , majdnem 2 éve, a mára már megszűnt Turbo kölyökben 49900 forintért

[link]

Még színe is hasonló.

Így nem kellett hordozót venni külön.

A lányom 19 hónapos, a babakocsit még mindig használjuk

nagyon bevált.

gyerkülést 10 hónapos korában vettünk (Besafe)

2010. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem meg, ilyen zöldben :)

[link]

2010. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van pirosban,hordozóval együtt!És imádom!
2010. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


A link lemaradt!Bocsi:)

2010. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont ma rendeltem meg a neten.

Tako jumper x multifunkcionális babakocsi. Imádni való, és a rugózása álom. Van hozzá mózes, sport rész, babahordozó. Ez mind a vázra szerelhető. A pelikán babaáruház honlapjáról rendeltem, összesen 83000 forintba került. Ha boltból vettem volna meg ugyanezt (ahol kinéztük) ott 108000-be került volna. Nem mindegy.

30hkm

2010. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ABC DESIGN 3TEC babakocsit rendeltem 80000ft a brendonban 99990ft mózes és sport rész van hozzá a www.profi-design.unas oldalon megnézheted .
2010. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

www.gyerekjatekok.5mp.eu oldalról rendeltem az "extra babakocsik" közül a zöld virágosat. Fullosan felszerelt, nagyon strapabíró, és könnyen használható. A brendonban néztünk hasonlót 160e-ért! Lengyelből hozzák, nagyon jó minőségűek.


Remélem tudtam segíteni.

2010. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!