Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi, debreceni kismami...

Nyíregyházi, debreceni kismamik Ti milyen babakocsit vesztek/vettetek és hol?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok és szeretnénk megvenni a babakocsit az elkövetkező hetekben. Tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen babakocsit ajánlanátok? Mindenképp olyat szeretnénk, ami elég tágas belül, hogy télen bundazsákban is kényelmesen elférjen benne a pici. Jó lenne, ha babahordozó/autósülés is lenne a kocsihoz. Előre is köszönöm a segítségeteket.
2011. márc. 22. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én debreceni vagyok és ilyenem van,a Nyugati utcán a Babavilágban vettem.
2011. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hopp a link: [link]
2011. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, itt (az árban a házhozszállítás díja is benne van!):

[link]

Már egy éve nyűjük, és attól eltekintve, h nyikorog néha a kereke(nem típushiba, másoktól még nem hallottam, pedig van pár Pierre-es ismerősünk),jól működik. Széles kocsi, de mégis befér a csomagtartóba. Vastag overálban + vastag takaróval is kényelmesen elfér benne a ma már 80egynehány centis csemetém is a lábzsák alatt. Majdnem vízszintesre dönthető, és van hozzá hordozó is, amit nagyon könnyen lehet csatlakoztatni a sportrészhez. Az egyetlen hátránya talán, h nem átfordítható a tolókarja. De ez csak szembeszélnél okoz kisebb problémát, amúgy nem zavaró. És nem utolsó, h jó árban van.

Mózes hiányát sose éreztem, mert amíg picike a baba, addig a hordozóban toltam (és alá a sportrészbe rengeteg mindent pakoltam :) ), mikor meg már fészkelődött, a sportrészben lefektetve, ma már ülve. Szeretem, h a sportrész szinte teljesen dönthető, mert mikor elalszik, még mai nap is lehajtom. Sok kocsinál csak 135° a max., és azon a szinten az én fiam teljesen megtörve kidől alváskor.

Szóval szerintem minden igénynek megfelelő. Tudom neked ajánlani!

2011. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Nyíregyházán vettük a zsebibabaáruházban (van honlapjuk is) Kunert Vip babakocsit.37.000ft-ba került,nagyon tágas,masszív,átfordítható tolókaros,van hozzá mózes (babahordozót is vehetsz bele,az plusz 13.000ft) lábzsák,szúnyogháló,esővédő,pelenkázótáska,extra méretű bevásárló kosár,és azthiszem ennyi kiegészítőt adtak ezért az árért,és sportkocsivá alakítható.

Nekem nagyon tetszik,bár aki sokat lépcsőzik,buszozik,annak talán egy kicsit túl nagy lenne,de nálunk ez nem áll fenn.

2011. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Épp ma voltunk nézelődni. Ami legjobban tetszett az ez volt: [link]

De néztünk a bababörzén Pierre Cardint, meg Chpiolino Luminát és Espiro Vectort is.

Mondjuk nálunk alapvető szempont, hogy minél kisebbre lehessen csukni. Azért tetszik legjobban a Neonato, mert az esernyőre csukható. s a 4 színből 3 akciós a Nyugati utcán a Babavilágban.

2011. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!