Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek a baba mozgásá...

Mikor éreztétek a baba mozgását? Mellső fali lepény és mélyen tapadt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
mellső falon tapad a lepény nálam is, 16 hetesen éreztem a mozgást, igaz ez már a második terességem, tehát felismertem az érzést, az első terhességemnél 18. héten éreztem
2011. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16. héten
2011. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 17+4 hetes vagyok és 2 napja éreztem valami furcsát de csak egyszer nem tudom hogy a baba volt -e ...Amikor érezted először utána minden nap érezted??Nagyon várom már hogy érezzem!!!Ja amúgy az is közre játszik hogy mikor érzed hogy vastag a hasfalad vagy vékony?
2011. márc. 11. 09:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Elöl - hátul és mélyen tapadó lepénnyel 17+6 naposan éreztem először a mocorgást, akkor még csak naponta 1-2 szer, de minden nap.
2011. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán az lehetett szerintem. Első babánál hátsó falon tapadt, akkor 17 hetesen éreztem. Most mellsőn és a 13. héten már éreztem. Na, nem minden nap. De enyhén, finoman, kis bizsergető érzés..:) Az első terhességemnél csak akkor, amikor 3x egymás után megrúgott a 17.héten.
2011. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellső falon 23 hetesen éreztem teljesen biztosan. Első terhességem volt.
2011. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mellső fali a lepényem, pár napja, a 20. héten kezdtem el finom mozgásokat érezni.
2011. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!