Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor először éreztétek,...

Amikor először éreztétek, hogy mozog a baba hol, milyen tájékon éreztétek?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok és már napok óta érzek valami mocorgást. De az is lehet hogy a beleim, mert túl fent érzem, jobb oldalon a bordáim alatt. Már 3 napja folyamatosan és csak ott.
2011. ápr. 1. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Neeem, azt egészen lent érzed és mint valami kis kaparászás.

Fent lehet csak egy izomrángás vagy tényleg a belek.

Ha zavar, szedj egy kis magnéziumot.

2011. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egészen lent volt,de nekem egyből egy nagy rúgással jelezte,hogy ott van:)
2011. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen éreztem először és szeméremcsont felett nem sokkal.
2011. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen éreztem először, a jobboldalon, és nagyon alul!:) A bordád alatt biztosan nem azt érezted, egy kicsit lejjebb figyelj, ott fogod érezni!:)
2011. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szeméremcsont felett nagyon apró, lágy mozdulatok 16 hetesen, de valaki előbb megérzi, valaki csak később figyel fel rá.
2011. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15 hetesen éreztem meg először egészen lenn és középen. Egy kis kopp volt, aztán másnap megint egy, azóta pedig már sokféleképpen érzem.


Én hetek óta érzek valami bizsergés szerűt bal oldalon a mellem alatt. Lehet, hogy te is valami hasonlót érzel ott fenn, de azt sajnos nem tudom, hogy mi okozza. Én is furcsállom, azelőtt sohasem éreztem ilyet. Csak akkor érzem, amikor egy picit előrébb vagyok hajolva üléskor, talán összeér valami ott?

2011. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17 hetesen éreztem először és kb. 22 hetes korig csakis teljesen lent éreztem.
2011. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én alul éreztem. Köldök alatt. Később sokáig egészen lent.

Úgy a 26. héttől volt följebb.

2011. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!