Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan közöttetek, aki a...

Van olyan közöttetek, aki a terhesség alatt folyamatosan használt orrsprayt? Nem a tengeri sósra gondolok. Hallottam már olyanról, aki használt és egészséges babája lett. Az orvosa is tudott róla.

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Än hasznälok orr spryt,meg minden nap 2 szer ki kell mosni az orromat sos vizzel,idäig mäg nincs semmi baja a picimnek,29 hetes kismami
2009. jún. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Orvosi felügyelettel? Tehát tud róla a doki is? Gondolom ő javasolta az tengeri sós öblítést. Ugye?
2009. jún. 15. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:

nem folyamatosan, de használtam

allergia miatt

úgy emlékszem, otrivint

2009. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2009. jún. 15. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Rhinospray plus-t használok, azt lehet terhesség alatt,sajnos muszáj.

2009. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

euphorbium comp.-Heel

homeopátiás,jó!

2009. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia,az elsö vagyok,orvosi javaslatra hasznälom a tengeri sos vizet,äs azota abszolut nem folyik az orrom äs nem hapcizok ,nekem bevällt.Egy magänklinikän ajänlottäk ezt a teräpiät,amivel bespriccelem a vizet az 6500 ft-ba került. a tengeri so meg nem dräga.Elöször nagyon kellemetlen volt,de mär a 4 -ik utän megszokta az orrom.Megärte
2009. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!