Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességnél tudja...

Hány hetes terhességnél tudja megmondani a doki, hogy a baba várhatóan előbb fog érkezni vagy később? Azt is meg tudja mondani mennyivel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt szerintm csak folyamatos vizsgalatok során.HA látja hogy vmi nincs renben akkor sejtheti és mondja hogy fenn áll a veszély.Ilyenkor pihenésre fognak.Egyébként ha meg ki vagy nyilva akkor is ezt mondják.Tapasztalat,nekem 28het körül mondtak h lehet hamarabb lesz,aztan egy héttel tulhordtam.
2009. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ezek szerint nem lehet adni az ilyesmire.
2009. febr. 20. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Engem is érdekelt volna, bár mondjuk biztosan nem lehet megjósolni mondjuk 2hónappal korábban. Kár, mert én külföldön élek és nem mindegy, mikorra veszik a nagyszülők a repjegyet, hogy lehetőleg ne maradjanak le a szülésről.

2009. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nálunk is hasonló a téma ami miatt érdekelne. :))
2009. febr. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!