Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mindennapos házasélet...

A mindennapos házasélet árthat a babának?

Figyelt kérdés

Nagyon sok eltérő véleményt olvastam már a témáról. Van aki csak akkor nem ajánlja, ha a doki sem, van aki egyáltalán nem ajánlja, mert vérbőségest okozhat. Van aki azt mondta, ha befészkelte magát akkor ki sem akar majd jönni. Tehát vannak érvek és ellenérvek bőven. Szerintetek?

18 hetes vagyok, és a 14. hétig egyáltalán nem kívántam a szexet, most kezdünk újra bele jönni a dolgokba, egy hete szinte minden este egymásnak esünk. Panaszmentes a terhességem, de azért még is ott motoszkál a gondolat a fejemben mi van ha...


2011. márc. 14. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem árt
2011. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt a babának egyáltalán, amíg neked jól esik nyugodtan.
2011. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Mi a 9 hónapot végigszexeltük.Semmi gond nem volt, 10 nappal túl is hordtam a fiamat, pedig 19 éves voltam akkor.Ha a doki nem mond mást, akkor nem lesz semmi gond.
2011. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak veszélyeztetett terhesség esetén kell tartózkodni!

Ha koraszülésre vagy vetélésre való gyanu áll fenn akkor okozhat problémát vagy ha a méhlepény elöl fekvő és a méhszájra lóg. Egyébként amíg nem érett a méhszáj és a baba addig ki sem robbanthatod onnan. A terhesség első felében sokan nem kívánják, de a második harmadban szinte mindig aktívabbak a nők. Ha jól esik nyugodttan.

2011. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod rendben talált mindent, miért ne! Nem kell megvonni magadtól a jó dolgokat, a terhesség nem betegség. Kitapsztaljátok, hogy a legkényelemesebb, és engedd el magad. Nem kell ezen annyit gondolkodni, ami neked jó az a babának is jó lesz! Ha nem érzi jól magát, úgyis jelez...
2011. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!