Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29-30 hetes vagyok! Egész...

29-30 hetes vagyok! Egész délelőtt görcsölgetett a hasam. Nem keményedik, csak folyamatosan fáj! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szedek MagneB6-ot és pipolfent is, de ezek sem segítenek rajta! Ha lefekszem kissé enyhül, de aztán újra előjön.

Másnak is volt ilyen?


2009. febr. 21. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 31 hetes km vagyok. A terhességem alatt nagyon sokszor fájt a hasam, és a mai napig is így van. Szerencsére nincs semmi baj. Engem ennyire érzékenyen érint a tágulás. Ne aggódj.
2009. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 20 hetesen volt ilyen panaszom. Azonnal megvizsgált a dokim, mert okozhatja a méhszáj nyílása/tágulása is. Nálam szerencsére nem volt ilyesmi, viszont a dokim azt javasolta, hogy igyak meg egy kis pohár rövid italt (ennyi nem árt a babának). Annak hatására el kell múlnia, ha mégsem, akkor ügyeletetre kell menni (ott alkoholos infúziót adnak, hogy ne induljon meg a szülés). Nekem az otthoni "kezelés" segített, remélem nálad is ez lesz.


Boldog babavárást!

2009. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálam az a probléma, hogy már elkezdett nyílni a méhszáj/2100/! Nagyon nem szeretném, hogy tovább nyíljon! Ikreket várok és így is fennáll a veszély hogy hamarabb születnek meg. Pár hét múlva be is kell feküdnöm a korházba.
2009. febr. 21. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Én is ikereket várok. :)

Mint ahogy azt már írtam, a dokim szerint nincs más (jobb) megoldás, csak ez a kis alkohol, mivel a kórházban sem tudnak mit tenni (ott is csak alkoholos infúziót tudnak adni). Pihenj (feküdj nagyon sokat és ha úgy érzed, hogy egy kis pohár rövid italtól se múlt el, akkor mindenképp menj ügyeletre, mert ott mégis csak jobban el tudnak látni!

Szorítok Neked/Nektek!

2009. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok és nekem is röviditalt javasoltak (konyak). Teljesen meg van rövidülve a méhszáj és 1 ujjnyira ki vagyok tágulva.
2009. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nyitva, de sokat keményedek és görcsölök a magnézium ellenére.Csak a pihenés segít.Hát pihenj sokat és feküdj, minden más várhat!Kitartás!31 hetes
2009. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!