Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen eséllyel öröklődhet a...

Milyen eséllyel öröklődhet a farkastorok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán találtam eddig sehol választ a kérdésemre, gondoltam, hátha van valakinek tapasztalata ezen a területen.

Én farkastorokkal születtem, férjem teljesen egészségesen. Mindig megjegyezték gyerekkoromban, hogy a farkastorok öröklődhet, méghozzá általában nyúlszájjal együtt. Tudja valaki, hogy mégis milyenek az esélyek?

Most 11 hetes kismami vagyok és kezdek kicsit aggódni. Ugyanakkor megnyugtat a gondolat, hogy ezeken lehet segíteni, de azért szeretném tudni...

Köszönöm előre is!


2011. márc. 14. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én farkastorokkal és nyúlszájjal születtem és egyik gyerekem sem örökölte. Egyébként pontosan én sem tudom, de az én orvosom azt mondta, hogy ez nem öröklődik....ez egy génhiba. Már én sem tudom így mi az igazság. Egyébként valóban ma már szinte teljesen el lehet tüntetni a nyomait, engem ugyan csak külföldön műtöttek még gyerekkoromban vagy 5x, mert akkor még itthon nem volt rá olyan jó lehetőség. Szerintem ne idegeskedj ezen, tökéletesen egészséges babád lesz, én csak erre gondoltam...:))
2011. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!