Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes pocakos leszek...

36 hetes pocakos leszek szerdán a mai nap borzaszto sokat görcsölt a hasam és keményedett a magnézium mellett? Más is volt már igy? Mitől van? Ugye nem a szülést jelenti? Még korai volna manonak

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a szülés jele. Pihenj nagyon sokat, feküdj, amennyit lehet. Egyébként nagy baj már nem lehet, jó időben vagy! Én 36. héten szültem, és semmi gond nem volt, tovább sem kellett bent maradnunk, mint bárki másnak. 2650 g volt, 53 cm
2011. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. De nekem a 36. héttől már nem lehetett szedni a magnéziumot, pontosan azért, hogy mostmár készüljön a szervezetem a szülésre a fájásokkal, keményedésekkel. Mert ugye a mg elnyomja, csillapítja. Hát, meg is szenvedtem. Lehet, hamarabb kellett volna abbahagyni. Nem valószínű, hogy megszülsz, de mostmár pihizz sokat, mindkettőtök érdekében.
2011. márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!