Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS menszi szerű görcsök...

SOS menszi szerű görcsök sokat, és haskeményedés? 36 hetesen? Mennyire természetes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj be a kórházba és ott megmondják. Mert bármi lehet belőle, akár szülés, de az is lehet jóslófájások.

Nem akarlak rémtörténetekkel traktálni, de én indulnék. Lesz egy CTG vizsgálat és legfeljebb hazaküldenek.

2011. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, mint az elöttem író mondta, irány a kórház. Ezek szülési fájások is lehetnek, föleg ha kislányt vársz. Ök hamarabb jönnek általában. De ha az is, és bennt tartanak, akkor se parázz, már teljesen kifejlödött a bébid, nyugodtan megszülethet. Könnyü szülést!


33 Hkm

2011. márc. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló az első babámmal. Ha szülést jelez, akkor ezek a haskeményedések rendszeresek, mérhető időközönként jönnek.

Ha véletlenszerű keményedésekről van szó, akkor a méhed gyakorol a szülésre, és ezzel együtt tágíthatja is a méhszájat, ami ilyenkor már természetes dolog...

2011. márc. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, sokszor azt hittem, már szülni fogok. A lényeg, ne veszítsd el a fejed, figyeld a fájások között eltelt időt. Az mindent elárul. Ha rendszertelen, akkor jósló, ha úgy látod, hogy mérhető, akkor tényleg menj be. Amúgy még egy tipp. Zuhanyozd meleg vízzel a pocid. Ha jósló, elmúlik tőle, ha igazi, inkább csak felerősödik. Én ebből tudtam, hogy szülni fogok, hogy hiába vártam, hogy múlassza el, ahogy korábban is, még sűrűbben jöttek.
2011. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm neketek aranyosak vagytok!éjszaka átment elaludtam igaz nem tul jol mert neha néha felébredtem de nem rendszeres volt!
2011. márc. 15. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!