Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, voltam...

6 hetes terhes vagyok, voltam fogászaton és kihúzták a fogamat, milyen fájdalomcsillapítót lehet szedni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 5. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mivel nagyon az elején vagy,jobb ha csak öblögetsz szájvízzel.A Corsodyl az nagyon jó. Próbáld meg, remélem segít!
2008. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
A Corsodyl az tényleg nagyon jó, próbáld ki.
2008. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Paramax Rapid 500 mg tabletta. Szedhető babavárás ideje alatt fájdalomcsillapító, lázcsillapító, fejfájásra, fogfájásra, izületi fájdalmakra.

Gratulálok a Babához!!:))

22 hetes kismama

2008. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Algopyrint semmiképp ne vegyél be.Paracetamol tartalmúakat úgy tudom lehet, de sztem hívd fel a dokidat,biztos ami biztos.
2008. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én a fogászatban dolgozom és ha teheted a corsodylt messzire kerüld el,mellék hatásai lehetnek és ez nem vicc csak nem reklámozzák!!!Inkább használj elmex vagy oral b szájvizet,lehet drágábbak de ettől biztos nem lesz bajod.Amúgy meg amíg friss a seb betadinos vizes oldattal öblögess,az nagyon jól fertőtlenít.Az íze nem jó,de ne nyeld le semmi képp-viszont hatásos!!!És tényleg kerüld a corsodylt ha teheted..Fájdalom csillapítót nem szedhetsz amúgy,de ha elviselhetetlen kérj segítséget hátha tudnak homeopátiás szert adni rá a gyógyszertárba azt szedheted tutira,az tök természetes.Egy 17hetes kismama
2008. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!