Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12 hetes vérvétel pozitív...

Ha a 12 hetes vérvétel pozitív, de az ultrahangon minden oké volt, az mit jelent?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama, 32 évesen, első babával, aki teljesen kétségbe van esve...
2008. febr. 5. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
mit jelent, hogy a vérvétel pozitív?
2008. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
genetikai vérvételre gondolsz? ott hcg és PAPP-A szintet néznek. nem pozitív vagy negatív az eredmény!
2008. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12 hetes vérvételen nálunk többmindent néznek, egyrészt luesre, vércsoportra, ill. hagyományos labort.Te melyikre gondolsz?
2008. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval, a hüvelyi uh-on minden méret jó volt, a vért Gyulára küldik, és kaptam egy levelet, hogy pozitív lett... 11.-én kell mennem, hamarabb nem lehet... Nagyon félek...
2008. febr. 5. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudsz telefonálni vagy emailt írni a dokidnak? szerintem csak ő tudja elmagyarázni/kiértékelni az eredményt. próbálj megnyugodni, persze tudom, könnyű mondani...
2008. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt mi nem tudunk erre válaszolni, mert nem tudjuk mit néztek. Nekem az első vérvételen általános labor volt (tehát ott különböző értékeket adtak meg pl. cukor) valamint vércsoportvizsgálat volt. Nem lehet, hogy az pozitív? Mindenképpen kérdezd meg a dokit, vagy esetleg még tudom ajánlani a netes tanácsadókat, hogy írd le neki pontosan a leletre ráírt dolgokat, mert biztosan nem csak annyi van rajta, hogy pozitív. Én minden leletemet amit megkapok és tudom, hogy x ideig még nem megyek a dokimhoz, leírom neki mélben, és még aznap válaszol általában.(igaz, nekem magánorvosom van, nem tudom Neked van-e) Ezt attól függetlenül teszem, hogy a lelet átvételekor rákérdezek, hogy rendben van-e minden. Szerintem így tud nyugodt maradni az ember lánya.
2008. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az attol függ mi a pozitív
2008. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!