Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok. Egy ultrahang...

29 hetes vagyok. Egy ultrahangon voltam eddig, és a szivét is meghallgatták a babámnak, azt mondták nagyon szép. Ezek szerint már nem lehet baja, vagy az a vérvétel eredménytől is függ?

Figyelt kérdés
Hiába jártam nőgyógyászhoz, senki nem fogadott, azt mondták nincs fizetve a TB-m, pedig minden hónapban magam fizettem be, így nem voltam semmilyen vizsgálaton. A védőnő azt mondta 4 pecsétnek kell lenni, hogy kapjak pénzt, ezt így 29 hetesen még eltudom intézni? Sajnos nagyon rosszul állunk anyagilag. Ma megyek az első nőgyógyászhoz, miután végre megtudták csinálni a tb számomat.
2010. jún. 1. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is magam után fizettem eü járulékot, de nem volt semmi problémám. Azért mindig vittem magammal a dokihoz a befizetett csekkeket. Nem lesz baj a babáddal, sokan választják ezt maguktól, mármint, hogy őket ne nyaggassa az orvos és csak a kötelező szűrésre mennek, ugye ami = a nullával. És szerintem ha beteg is lenne, /de nem lesz/ akkor is biztos megtartanád, hiszen már 29 hete szereted?!
2010. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

húha...hát ha a védőnőd jól ismeri a kórházat akkor elképzelhető hogy tud szólni hogy fogadjanak szinte mindenhéten szülésig.

ne haragudj hoyg megkérdem, de ha elején láttad hogy gond van, azaz nem fogadtak, akkor miért nem kezdtél hamarabb ez ügyben lépni? én már 8 hetesen vérvételen voltam, de min. a 12 hetes vérvételen ennek ki kellett derülnie!

2010. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is vittem a csekket, már egy egész táskányi papírt hordtam, hogy higyjék már el, hogy be van fizetve, de csak azzal foglalkoztak, hogy a gépben pirosít és nem zöld. Én mindig jártam utána, de mindig elküldtek egyik helyről a másikra. 4-5 hónaposan mondták, hogy terhes vagyok. Mindenféleképp megtartottam volna már akkor is, ha tudom, hogy 1-2 napos is. :)
2010. jún. 1. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

13.09-es vagyok.



a TB-nél azaz OEP-nál mit mondtak, miért nincs igazolva a befizetésed? én tuti bepanaszolnám őketm és lehet hogy emiatt fogsz elesni az egyszeri anyaságitól is :-(


Védőnőddel mikor beszélsz? majd írd meg mit mondott, sikerül e elintézni valamit még?

2010. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem mondtak semmit, mindenki a másikat okolta....

Szerencsére sikerült azóta mindent elintéznem. Egy fogászat és egy cukor van hátra, a többi eredmény hál Istennek jó, az EKG, vérvétel, ultrahang....

Köszönöm aggódásodat!

2010. jún. 19. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!