Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánorvoshoz járok. Kötelező...

Magánorvoshoz járok. Kötelező minden hónapban mennem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nyilván az orvos állapítja meg. Én havonta jártam, az elején pedig 2hetente - mert kérdéses volt, hogy megmarad-e a baba. Hematómám volt, szerencsére felszívódott.
2011. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is magánorvoshoz járok. Előző babánál mentem rendesen, most mondtam, hogy én ezt így nem igényelném. Mondta, ok, akkor ritkított gondozás, átgondoltuk, hogy mikor fontos, hogy megjelenjek, így két havonta járok a 2. trimeszter eleje óta. Ő ezt ráírta az anyagomra, így előre adja a beutalót, ha kell. Ennyi. Szóval szerintem kérdezd meg nyugodtan, max. azt mondja, hogy szerinte kell. De hivatalosan persze nem muszáj, csak a 4 pecsét legyen meg az anyaságihoz. ;)
2011. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Magánorvosnál semmi sem kötelező de engem megnyugtatott,hogy havonta megvizsgált és hallhattam a pici szívhangját és láthattam az ultrahangon.
2011. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!