Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfeszülésnél rögtön be kell...

Hasfeszülésnél rögtön be kell menni a kórházba, vagy elég ha lefekszik az ember, és úgy marad? Illetve mik azok a jelek ami arra enged következtetni, hogy nagyobb a baj?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyobb bajra utalhat görcsös fájdalom, vérzés, barnázás.

Könnyebb lenne ha leírnád hány hetes vagy. Ha csak keményedsz akkor a pihenés segít meg a magnézium. De azért szólni kell a dokinak ha napi több mint 10 keményedésed van. De ez így csak nagyon álltalánosan érvényes, mert nem tudjuk mennyi idős a terhességed.

2009. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja!!!

Bocsánat!!!

20 Hetes vagyok.

2009. febr. 21. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Azért jó ha szólsz a dokinak, mert nekem is volt egy ilyen időszakom és mentem, mert féltem, hogy kinyílik a méhszájam és még igen csak korai lett volna. Szerencsére nem volt eredménye a keményedésnek, de kaptam gyógyszert és magnerotot is kellett szednem. Most már mindennel leálltam és még mindig zárt vagyok, olyan jól sikerült a megelőzés, pedi már csak 2 hetem van hátra.

2009. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ennyi idősen kezdett el keményedni a hasam.

Doki Magnesii Citricit írt fel, mivel nyíltam is.

Pihenj, ha keményedsz, végy mély levegőt és nyugi. Edz a méhed, de ez természetes, ha napi 10nél kevesebb. Ha vérzel, akkor irány a kórház.

Én annó akkor keményedtem nagyon, amikor hidegfront jött, vagy ha nagyon hidegben sétáltam. Márciusban szültem, túlhordtam a babát pár nappal.

2009. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat !
2009. febr. 21. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Még talán az is segít, ha nagyobb dózisban szeded a mg-ot. A növérkék mondták nekem, hogy ha pezsgőtablettát szedsz az gyorsabban, jobban szívódik fel.

Gyógyszertárban lehet venni 250mg os kiszerelésben.Semmi baja nem lesz a babádnak sem, ha ezt iszod.

36 hetes

2009. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!