Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nevet választottatok...

Milyen nevet választottatok nyáron születendő Kisfiatoknak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi júni 03-ra várjuk a kisfiúnkat, és Márton lesz a neve.
2011. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

De jó, mi júni 6-ra és Botond lesz:).

Hogy vagytok?

2011. márc. 15. 21:36
 3/10 A kérdező kommentje:

És hogy álltok a készülődéssel? Megvettetek már sokmindent Marcinak(így fogjátok becézni?)?

Marci nálunk is listás volt, de aztán a Botond maradt.

Szép nevet választottatok:).

2011. márc. 15. 21:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Júni 8.-án érkezik a kisfiam és Bálint lesz, (vagy esélyes még a Benedek is)

2011. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, Marcinak fogjuk becézni, igaziból már most is így hívjuk. Még semmit nem vettünk (babona miatt) ill azért mert most újítjuk fel a lakást, és gondoltam addig nem vásárolunk, hiszen csak elkeverednek a dolgok, koszosak lesznek. Egyedül a mellszívót rendeltem meg, meg mellé 1-2 ruhát.Eléggé jól vagyunk, bár sok minden már nehezen megy, pedig nincs nagy hasam. :) Áprilisban megyünk majd a nagy bababörzére, arra gyúrok, meg a bababútorokat is április végén vesszük meg, de úgy, hogy májusra már minden álljon. Most nagy munkában vagyok, mert a kiságy felé festek Marcinak egy mintát, és azt rajzolom. :) Ti is szép nevet választottatok. Hol fogsz szülni? Ti hogy vagytok?
2011. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Júliusi baba és Barnabás lesz. A Botond nekünk is szóbajött.
2011. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Júni.végére várjuk,és Olivér lesz a gyerekek választották a párom Zénót szeretne!

2011. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz nekem már csak 5 és fél hetem van nálunk Hunornak fogják hivni!Én már csak a kiságyhoz az ágynemű garnitúrára várok
2011. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Július elejére várjuk a picit, és Karim lesz a neve. Boldog Babavárást mindenkinek!
2011. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


De jó, hogy ilyen sokan írtatok.

Nagyon szép neveket választottatok Lányok.


Olivér nálunk is benne volt a top 5-ben:).


Még igazán mi sem vettünk semmit. Igaz az előző két gyerkőcről bútor és sokminden más is megmaradt, így ezeket nem kell vásárolnunk, majd néhány ruhát, mellszívót, pelenkázófeltétet, baldachint szeretnék...de ezeket majd csak áprilisban szeretném megvenni. Áprilisban csináljuk meg a szobáját is. Májusra szeretnék én is elkészülnki mindennel. Ruhákat már vásárolgattam, igaz csak néhány darabot, mert az igazi nyári cuccok még nem érkeztek meg, így főként bodykat vettem.

2011. márc. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!