Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhességnél elképzelh...

5 hetes terhességnél elképzelhető, hogy felszívódik a hematoma?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja barnázok, azóta van pozitív halvány tesztem is. Ma voltam dokinál, aki igazolta a terhességet, de ő csak 4 hetesnek lát. Ami a nagyobb baj, hogy van egy vérömlenyem. Írt fel Utrogestant, szedjek C vitamint meg folsavat. 1 hét múlva kell mennem. Reménykedhetek, hogy megmarad a babám?
2011. márc. 16. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy reménykedhetsz! Nálunk is így indult, most 13hónapos! :)

Feküdj, pihenj sokat! Én szedtem magnéziumot is, 500mg-ot, illetve ittam palástfűteát (ez vetélés ellen ajánlott). C-vitaminból is mehet 2x500mg.

Olvasd el a palástfű teáról szóló részt! Ne aggódj, kíméld magad!!!

[link]

2011. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a szex tilos volt a 12.hétig.
2011. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez bíztató. :) Csak tudod, nekem volt már egy spontán vetélésem tavaly júniusban, így nem igazán tudok pozitívan hozzáálnni, főleg, mert a doki sem bíztatott túlságosan.
2011. márc. 16. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi Utrogestant szedsz? Nekem 3X1-et írt a doki, de megkérdeztem más orvosokat is, s azt mondták, hogy ilyen esetben a 3X2 nyugodtan mehet. Így 3X2-t szedtem a 15.hétig. Valószínűleg ez is közrejátszott, meg az is, hogy nagyon komolyan vettem a fekvést, hogy ne legyen gond. Fontos a pozitív hozzáállás is.
2011. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom én, hogy fontos, csak olyan nehéz. Már megint így kezdődik. :s

3x1-et szedek, én is kérdeztem, hogy ne szedjek-e 3x2-t, de nem javasolta.

A pihenéssel meg az a baj, hogy egyedül vagyok, nem fekhetek egész nap. A párom külföldön, és ugye erről még senki sem tud. :)

2011. márc. 16. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt hematomám, a 8. héten volt vérzésem, teljesen elszomorodtam, hogy elment a baba, de mégsem. Nekem duphastont kellett szednem, sokat pihennem, nuku házasélet. Utána még előfordult, hogy barnázgattam, de csak mert ürült a hematoma. Remélem neked is ez ürül, és nem lesz semmi baj! Drukkolok, majd írj! 28+6 Hkm
2011. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a bíztatást!
2011. márc. 16. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Hogy vagy? Remélem minden rendben! :)
2011. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!