Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik fülbevalót vegyem meg...

Melyik fülbevalót vegyem meg a megszületendő gyermekemnek?

Figyelt kérdés

Három hét múlva megszületik a kisfiam és szeretnék neki praktikus és szép nyakláncot venni. Nem szeretném hogy sírós legyen, ezért választok neki borostyánost.

Ti melyiket választanátok?


[link]


2011. márc. 17. 08:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*bocsi

most fülbevalót és késöbb nyakláncot is

2011. márc. 17. 08:03
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket sem! sosem értettem miért kell egy kisgyereket felékszerezni, mármint egy fiút! hogy felnőttként egy férfi vagy srác eldönti, hogy ő ezt akarja az oké, de, hogy te már most "divatmajmot" akarsz belőle csinálni.....
2011. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
F4M Borostyán fülbevaló Meggy apró gömb -én kisfiúnak mindenképp a kisebbek közül választanék. De ez a borostyános fülbevaló egy remek ötlet!!!!
2011. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fiúnak fülbevalót??? Szerintem felejtsd el, ha nem akarod, hogy bolondnak nézzenek.

Akkor már a láncot válaszd elsőre.

2011. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

????????Kisfiúnak fülbevaló,hogy ne legyen sírós???Mi van???

Hidd el ,ez azon nem segít:(((De ha választani kell,akkor mézgömb!

2011. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akar az anyuka a kisfiú mindkét fülébe tenni, csak a balba szoktak. Szerintem nem gáz. Miért ne?
2011. márc. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen gyerek... válassz gyűrűt, karkötőt és melltartót is neki. Borostyánosat.
2011. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az F4M a fiúknak is nagyon csinosan állhat, akár mindkét fülébe is lehet tetetni.

37/N

2011. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fiúnak fülbevalót? Ráadásul újszülöttnek?!

Végig gondoltad te ezt?


Egyiket sem! Vegyél láncot, de azzal is ráérsz ha elkezd fogzani.

2011. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aztán később, ha ciki, majd kiveteti, de a lyuk örökre ott marad a fülében (legalábbis látszani fog a helye). Eszembe nem lenne fiúnak fülbevalót csináltatni. Max egy kamasznak, aki már maga szeretné...

Még ha lányom születik, neki se fogom egyből kiszúratni a fülét. 17 évesen csináltattam az első fülbevalóm, és még eléek. (jó, azóta van 5).

2011. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!