Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, szoktatok-e álmodni...

Kismamák, szoktatok-e álmodni a megszületendő gyereketekről?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, eddig már párszor álmodtam a lányomról, mindig nagyon szépnek, ügyesnek álmodtam. Volt olyan is, amikor már egész nagyon álmodtam őt, szőke, göndör hajjal.De sajnos volt egy olyan álmom is, ahol a szülés könnyen, hamar lejárt, de nem láttam sehol a babát. Nektek milyen érzés volt?
2010. febr. 19. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

38. hétben vagyok, eddig 2x álmodtam babával. Egyszersem láttam az arcát, legalább is nem emlékszem. Első alkalommal a nemét sem tudtam, utána már kislány volt (elvileg az lesz:). Jó érzéssel töltött el. Már csak pár nap, és valóban láthatom őt, emiatt viszont aggódok, kicsit félek a szüléstől (1.baba)

Boldog babavárást:)

2010. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia


Az első babámnál sokszor álmodtam, hogy fiú és az is lett, volt hogy álmodtam hogy hoszú derékig érő haja volt :D tényleg iszonyat nagy hajjal született.

Most 22 hetes vagyok és sokszor álmodtam már a picivel is, eddig mindig azt, hogy lány, remélem az is lesz mert még nem tudjuk..

Ma éjjel is álmodtam vele, de nem Ő volt vagy nem tudom ugyanolyan volt mint a fiam és az álmomban baleset ért és Őt elveszítettem... nagyon rossz álom volt remélem nem lesz több ilyen....

2010. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 27 hetes vagyok,viszonylag sokszor álmodom a kislányommal(nekünk is az lesz:-))Én mindig picibabaként látom Őt,hál istenek rossz álmom nem volt még vele kapcsolatban,csak ott van,szopcsizik,sőt egyszer a balcsiban fürdött velünk:-)Egyszer álmodtam császármetszésről,de ott csak én voltam a baba nem volt az álmomban.Én eleinte megijedtem miért álmodok vele ilyen korán,nem jelent e rosszat,de rájöttem hogy valószinü mert minden gondolatom Ő már.27+4hetes kismami
2010. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

SZIA

Én is 28hetes vagyok,sokszor álmodom a babámmal.Mindig máshogy néz ki,egyszer fiú egyszer kis csaj.Biztos azért álmodunk mert sokat gondolunk rájuk.Én nagyon aggódós vagyok,főleg mikor alig érzem mozogni,mint pl.ma is.Te hogy vagy ezzel?

2010. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor a lányommal voltam terhes, kétszer is álmodtam, hogy lány, pedig amúgy nem tudtuk. Aztán egyszer egész éjjel szültem álmomban, úgy mentem be dolgozni, mint egy hulla, olyan fáradt voltam.

Most 5 hetes terhes vagyok, de már 3-szor álmodtam a babámmal, mind a hármat még a terhesteszt előtti napokban :)

2010. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Valószinű azért álmodunk igy, mert sokat foglalkozunk a szülés, a baba gondolatával. Nagyon sokszor gondolok a szülésre, arra, h egészséges lesz-e a baba...Mostanában gyakrabban mozgolódik, én pedig beszélgetek vele, simogatom. Emellett a férjem is nagyon gyengéd velünk, s talán ez is befolyásolja az álmomat, már nagyon várjuk, hogy megszülessen.
2010. febr. 19. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jópárszor álmodtam már vele. Láttam is a kis kukiját. Kiváncsi vagyok, hogy hihetek-e az álmomnak, vagy csak nagyon fiúra vágyom és azért álmodok olyat. Egyébként szerencsére jókot álmodtam vele. Kedden kiderül, hogy mi is lesz. Már nagyon várom.
2010. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!