Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak 3hét múlva megyek u....

Ha csak 3hét múlva megyek u. h. ra és közben elmegy a baba, azt mindenesetben észre veszem? Ha nem, mi történik? 9hetes vagyok most.

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért menne el? Teljesen felesleges magadat ilyen hülyeségekkel traktálni. Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak, a vetélés vérzéssel jár ill. görcsökkel, minden bizonnyal észreveszed. Esetleg ha elhal a magzat akkor nem veszed észre.
2011. márc. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem teszünk fel ilyen kérdést!:))) Tényleg nem szabad erre gondolni!

Egyébként igaza van az elsőnek!

2011. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz ilyeneken! Tessék úgy tekinteni a babádra, hogy ő élni akar, ígyélni is fog, egészséges és egészségesen is fog megszületni! Miért kell egy jövendőbeli anyukának a legrosszabb eshetőségen kattogni? Attól, hogy te még nem érzed, nem láthatod állandóan uh-n, ő odabent szépen fejlődik, kösz, jól érzi magát :)

A vetélés biztosan nem lenne észrevétlen, az meg, hogy elhal, arra kicsi az esély... Inkább próbáld élvezni a babavárás minden pillanatát! Sokkal szebbé teszed magadnak az életet :)

2011. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébként nem minden esetben lehet észrevenni, hogy elhalt a baba. Nem jár mindig vérzéssel egy vetélés. Pl. a missed ab. Fogalmad sincs róla, hogy a babád elhalt, mert nem lökődik ki és nincs semmi tünete. Nem ijeszgetésként, csak az előttem szólókhoz, hogy sajnos, nem mindig veszed észre, ha nem él a babád. Én már jártam így.


De pozitív gondolkodás, most én is ismét terhes vagyok és megpróbálok nem gondolni rá, hogy ismét baj lehet. Erős ki babád van és ne gondolj rá, mert ártasz neki.

2011. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első is azt írta, hogy ha elhal, akkor nem veszi észre!:)

De ilyen nem lesz!

2011. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is 9 hetes vagyok, ma voltam orvosnál, és elhalt a terhességem, ráadásul ikrek voltak. Nincs semmi tünetem, nem vérzek nem görcsölök... Holnap kell mennem műtétre.


De ne gondolkozz ilyeneken, biztos minden rendben van és lesz is!!

2011. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sajnálom akivel ez megtörtént.

de ha mégis megtörténik akár 3hétig ott lesz bennem az elhalt baba?

2011. márc. 17. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, velem történt.

Ha nem veszed észre, akkor igen ott lesz benned. Bennem is itt van még. Ne aggódj nem lesz tőle bajod, sőt a babádnak sem lesz semmi baja.


Miért aggódsz ennyire? Történt már vetélésed vagy hasonló rossz dolog? Próbálj pozitívakra gondolni és élvezni a terhességet!!

2011. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem szerencsére nemtörtént semmi, bár elég "kalandosan "indult ez a terhesség felismerésem.már 3poztív teszttel nem látott semmit az orvos, már méhenkívülire lett gondolva , de aztán szerencsére meglett :)

már van egy kisfiam vele minden rendben ment, de azért eszébe jut az embernek ez az.

sajnálom ami veled történt

2011. márc. 17. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!