Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hattyú utcai 4D ultrahang...

Hattyú utcai 4D ultrahang rendelőről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pozitív vagy negatív? Holnap megyünk megnézni a bébit, 29 hetesek vagyunk. :-)
2011. márc. 17. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is ott voltunk 2010 szeptemberében, 20 hetesen genetikai ultrahangon. A doki profi, de elég fura személyiség, nem tudom megmagyarázni, miért, de az... Kaptunk felvételt DVD-n és két apró papírképet. A 30. héten a Lajos utcában voltunk a III. kerületben, kevesebb pénzért (12 helyett 8) fél órával tovább nézhettük, fotópapíros képet kaptunk, a netre 30 másik fotót is feltöltöttek, amiket le lehetett tölteni és DVD-t ugyanúgy kaptunk. Én inkább az utóbbira szavazok. A Hattyú utcai szerintem egy kicsit átverés annyi pénzért.
2011. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi az infot!


Igazából azért oda mennénk, mert üdülési csekkel lehet fizetni, úgyhogy az a pár ezer forint ilyen szempontból nem érdekes. :-)

2011. márc. 17. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
én sem ajánlom ahattyú utcait,én is ott voltam,pont az üdülési csekk miatt.fura a doki.dvdt kaptam és két képet.cd-t kértem képekkel de azt mondta elfogyott a cd
2011. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mi azért mentünk, mert a honlapjuk szerint lehetett egészségkártyával fizetni. Hát nem... Lehetett számlát kérni, mint bárhol máshol... Ez is egy furcsaság volt.


Nektek végül milyen tapasztalataitok voltak?

2011. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
két képet kaptam ,ami malydnem ugyanolyan volt csak az eggyik közelebbről.többet nem megyek oda
2011. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi sem megyünk. A doki tényleg fura, és fél órás vizsgálat alatt, alig készült normális kép a babáról. Ráadásul ahogy észrevettem, nem is a legjobb gép amit használnak, szóval arra volt jó csak az egész, hogy megnézzük a kis pofiját a gyereknek.


De még jó, hogy nem pénzt áldoztunk rá, hanem csak ücs-t. :-)

2011. márc. 21. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!